ESHOP VE VÝSTAVBĚ

DOPRAVA A PLATBA

 

 

D O P R A V A

 

je uskutečňována výhradně prostřednictvím České pošty a ceny se odvíjejí od jejího aktuálního ceníku. V případě výběru nevhodného způsobu přepravy Vás budu kontaktovat.

(Pro získání více informací o jednotlivých službách České pošty stačí kliknout na konkrétní název Vámi vybraného druhu přepravy v následujícím textu níže.)

 

ZBOŽÍ JE PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY MOŽNÉ ZASLAT v rámci České republiky JAKO:

- OBYČEJNÉ PSANÍ - !!! POUZE NA ŽÁDOST A RIZIKO KUPUJÍCÍHO, PRODÁVAJÍCÍ ANI POŠTA NENESE ZODPOVĚDNOST ZA PŘÍPADNOU ZTRÁTU !!! - Vhodný způsob přepravy pouze pro drobnější zboží nepatrné hodnoty a váhy max. do 1 kg. Cena od 20 do 35 Kč.

DOPORUČENÉ PSANÍ - Nejvhodnější a nejčastěji využívaný způsob přepravy u menšího zboží do 2 kg váhy (včetně balného) vyšší hodnoty - pošta zodpovídá za ztrátu max. do výše 880 Kč. Zásilku lze sledovat na stránkách České pošty. Klasický způsob přepravy pro chrániče na nosítko, potítka, slintáčky, pytlíky, batohopytlíky, povlaky na polštáře, obaly na očkovací průkazy, dětské peněženky, kapsičky, pouzdérka, menší kabelky, čepičky, šátečky ... Cena od 60 Kč. 

Pro více informací ohledně podrobností jednotlivých druhů PSANÍ navštivte stránky České pošty - KLIK SEM ;o)

- DOPORUČENÝ BALÍČEK -  Vše, co se nevejde do doporučeného psaní, je objemnější, ale přesto se vejde do částky 880 Kč. Hmotnost opět maximálně 2 kg, pošta za případnou ztrátu zodpovídá opět do výše max. 880 Kč a zásilku lze sledovat na stránkách České pošty. Větší množství zboží /po více kusech/ jako jsou chrániče na nosítka, potítka k nim, slintáčky, pytlíky a batohopytlíky, povlaky na polštáře, max. 1 polštář s výplní, levnější deky, potah na křesílko POANG, rukávník na kočárek, kabelky a tašky, pyžámkojedi, mantinel do postýlky v kuse (ne polštářkový) ... Cena od 80 Kč. 

- CENNÝ BALÍK - Jak už sám název napovídá, půjde o balík větších rozměrů a vyšší hodnoty. Pro zboží od 2 do 20 kg. Zboží lze pojistit až do výše 1 mil. Kč - od toho se však také odvíjí cena služby. Balík lze samozřejmě sledovat na stránkách České pošty. Cena od 120 Kč.  

- BALÍK DO RUKY - Oproti cennému balíku se liší tím, že je možné zasílat těžší balíky až do 50 kg, což ale zde u mě zřejmě nevyužijete. V základu pojištěn do výše 50 tis. Kč, možno navýšit až na 100 tis. Kč (za příplatek). Pošta uvádí, že dodá hned druhý den od podání, navíc lze balík sledovat a případně upravit si datum i místo doručení. Výhodou je (již v ceně služby, lze využít i u cenného balíku za příplatek) v případě uvedení Vašeho emailu či telefonního čísla upozornění od České pošty, že Vám bude doručovat balík (již v ceně služby "balík do ruky", lze využít i u "cenného balíku" za příplatek). Cena od 140 Kč. 

- BALÍK NA POŠTU - Pokud víte, že se nebudete zdržovat na adrese doručení a máte cestu na poštu, je vhodné si nechat balík poslat rovnou na Vaši spádovou poštu. Výhodou je, že by balíček měl být hned druhý den od podání od rána připraven pro Vaše vyzvednutí. O tom, že máte balík na poště Vás informuje Česká poštta prostřednictvím SMS, popř. emailu, proto je u tohoto druhu přepravy NUTNÉ UVÉST TEL. ČÍSLO NEBO EMAIL. Balík je v základu pojištěn na 50 tis. Kč, možno navýšit až na 100 tis. Kč (za příplatek). Max. cena balíku 30 kg. Cena od 110 Kč. 

Pro více informací ohledně podrobností jednotlivých druhů BALÍKŮ navštivte stránky České pošty - KLIK SEM ;o)

 

Zboží je možné po domluvě zaslat také na Slovensko. Nejvhodnější a cenově nejvýhodnější způsob přepravy bude řešen individuálně v závislosti na Vašich preferencích, objemnosti a hodnotě případné objednávky. V takovém případě mě, prosím, kontaktujte, na e-mail: painka@atlas.cz 

 

P L A T B A 

Platbu za objednávky je možné uskutečnit pouze poukázáním finančních prostředků na účet vedený u FIO banky, a.s. (je už na Vás, zda přímo z Vašeho účtu prostřednictvím internetbankingu z pohodlí domova, nebo složením peněžní částky přímo na bance či na přepážce České pošty). Jeho číslo obdržíte vždy po odeslání objednávky.